Niezależne doradztwo rolnicze

regularne publikacje wspierające Twój AgroBiznes

Regulamin/RODO

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby używania konta NU Agrar


Szanowni Państwo,

Najwyższym dobrem dla nas są ludzie – nasi klienci i partnerzy. Wszelkie działania jakie są przez nas wykonywane chcemy by służyły Państwu i były robione zgodnie z obowiązującym prawem. W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakie dane wykorzystujemy?

Chodzi o Państwa dane osobowe, które przekazywane są nam na potrzeby wykonania usługi, którą świadczymy dla Państwa. Chcąc utworzyć konto w naszym systemie koniecznym jest  udostępnienie nam danych jak: adres e-mail oraz adres IP twojego urządzenia, dodatkowo należy dodać takie dane jak: imię, nazwisko, nazwa firmy NIP/REGON, dane adresowe i kontaktowe w momencie składania zamówienia.

Administrator Danych Osobowych

Twoje dane przekazywane są nam i to my będziemy ich Administratorem, to znaczy: NU Agrar Wschód Sp. z o.o. Ul. Ogrodowa 2 Miejska Górka 63-910 NIP 753-23-50-690,

Cel, w jakim przetwarzane są Twoje dane

Przetwarzamy Twoje dane w celu umożliwienia Ci korzystania z pełnej funkcjonalności spersonalizowanego konta użytkownika naszego systemu. Wysyłane do Ciebie informacje będą mogły być oparte o twoją wcześniejsza aktywność na naszej stronie.

Przekazywanie danych

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez naszą firmę i  tylko my (NU Agrar) będziemy ich Administratorem, natomiast w zgodzie z obowiązującym prawem możemy przekazać je podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie.
Mowa o podwykonawcach naszych usług informatycznych. Musimy również twoje dane udostępnić podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania (gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną).

Podstawa prawna

Przetwarzanie Twoich danych osobowych musi być oparte na właściwej podstawie prawnej, zgodnej z obowiązującymi przepisami. Chcąc świadczyć Ci usługi, podstawa prawną jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (w tym umowa kupna-sprzedaży, wykonania usługi). Przetwarzanie danych w celach marketingowych (np. newsletter) bądź dostosowania jak najlepszej oferty skierowanej do Ciebie według zainteresowań (profilowanie) odbywać się będzie jedynie za Twoją dobrowolną zgodą.

Prawo do zapomnienia

Zgodnie z przepisami nie będziemy przetrzymywać twoich danych bez twojej zgody albo po jej ustaniu, przy czym nie chcemy Ci ograniczać dostępu do treści, które Ci przesyłamy i ograniczać czasowo twojej zgody na obsługę konta użytkownika dlatego twojej dane będą wykorzystywane aż do odwołania twojej zgody.

Prawo do wycofania zgody

Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie chcesz by Twoje dane nadal były przetwarzane w naszej organizacji, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Masz również prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich, jak również  usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
By wycofać zgodę wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz dostępny na stronie www w zakładce kontakt.


Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X